AmericanLIFE YAHYAKAPTAN’ dan 3 Kur Alana 1 Kur Hediye!

İngilizce Eğitimleriniz de 1 Kur da Bizden Size Hediye Olsun!

Hem 1 kur hediyemiz olsun hem de AmericanLIFE da dil eğitiminize ömür boyu devam edin.

Ömür boyu, sınırsız, ücretsiz olarak tüm şubelerde katılabileceğiniz konuşma kulüpleri!

 

Yeni Bir Dil Öğrenmekteki başarı iyi ve doğru başlangıçlara bağlıdır. AmericanLIFE YahyaKaptan Teenglish bunu size fazlasıyla verecektir.

İngilizce bilmek, bir İngiliz’le veya bir dünya insanıyla konuşmaya yetmez. Diğerleri İngilizce öğretir; AmericanLIFE öğrenme alışkanlığı, cesaret ve iletişim becerisi kazandırır. Gerekli olan da budur.

Birden fazla dil ve kültürde yetkin jenerasyonlar yetiştirme vizyonu, bu doğrultudaki bir dil eğitiminin sağlanabilmesi için gerekli tüm kaynak ve yol göstericiliği sunmayı amaç edinen misyonu ve sınırlar arası ve ötesinde en iyi dil öğretim uygulamalarının uygulanması için hiç durmadan çalışma hedefiyle NCSSFL, Amerika Birleşik Devletleri ve dünya üzerindeki en yapıcı dil eğitimi geliştirme kurumlarından biridir. Toplam 34 eyalette tamamen ya da kısmen aktif olan NCSSFL, yabancı dil eğitimi için Avrupa Konseyi onaylı Avrupa Dil Portfolyosu bazlı bir eğitim ürünü olan ve öğrenci odaklı eğitimin en tepe noktası olarak tanımlanabilecek LinguaFolio’nun kullanılmasını tavsiye etmektedir.

İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORSANIZ İLK DURAĞINIZ  AmericanLIFE YahyaKaptan Teenglish

LinguoFolio, okul da ya da okul dışında edindiğiniz dil öğrenimi ve kültürlerarası deneyimlerinizi kaydedebileceğiniz bir belgedir. LinguoFolio  kriterleri çerçevesinde hazırlanmış eğitim içeriğimiz, her yaş aralığında gelinecek seviyeyi belirlerken, bu seviyede öğrencilerin dili kullanarak neler yapabileceklerini de somut bir şekilde madde madde açıklamaktadır.

Hedefleriniz ve hayalleriniz İçin İşinizi Şansa Bırakmayın!

Alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde çocuklarınızın yabancı dili en verimli  şekilde öğrenebileceği modern sınıflarımızda verilmektedir.  Bilgisayar ve projeksiyon, LCD ekranlar, sinema salonları ile yoğun görsel ve duyumsal çalışmalara yer verilmektedir.

Öğrenci odaklı dil eğitimi anlayışı bulunan ve bu anlayışa bağlı olarak öğrencilerin dil eğitimi süresince uzman eğitmen kadrosu ile öğrencilerine “Konuşma Odaklı Eğitim sunan AmericanLIFE TEENGLISH bununla birlikte İngilizce dilinin aktif olarak kullanıldığı bir çevrede öğrencilerinin iletişim becerilerini daha kolay geliştirmelerini ve diğer üç beceride de ( dinleme, okuma, yazma)  daha etkili olmalarını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Adres:  Fatih Mah. Sultan Murat Cad. Kural Sok. No:28 Alikahya, 41000 Izmit / KOCAELİ

Tel:(262) 319 1011

E-posta: yahyakaptan@teenglish.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?